کانتر پذیرش

کانتر پذیرش

در هر شرکت یا اداره ای، برای مثال مطب پزشک، سالن ورزشی، سالن های آرایشی، سازمان های خصوصی و یا دولتی و یا حتی ساختمان های مسکونی که دارای لابی هستند، هنگامی که شما وارد آن ها می شوید، شخصی به عنوان پذیرش ساختمان، در پشت میز پذیرش یا به عبارتی کانتر پذیرش قرار دارد تا از مهمانان یا مراجعه کنندگانی که به شرکت و یا اداره شما وارد شده اند خوش آمد بگوید.
اگر وارد این گونه ساختمان ها شده باید حتما دیده اید که اولین چیز و مهم ترین چیزی که نظر شما را به خودش جلب می کند، میز کانتر پذیرش آن شرکت است.

پس هر چقدر این میز زیبا تر و چشم گیر تر باشد، و در طراحی آن به صورت ویژه ای توجه شده باشد، قطعا برای مراجعه کنندگان، شرکت شما جلوه ای زیبا تر و جذاب تری خواهد داشت. چه خوب است که در انتخاب یک کانتر پذیرش جذاب و مناسب دکوراسیون محیط شرکت شما توجه ویژه ای داشته باشید و در انتخاب آن حساسیت به خرج بدهید.

کانتر پذیرش
شما می توانید از متخصصین و طراحان مجرب و کار کشته ما با سالیان سال تجربه در شرکت رایا سیستم بخواهید تا در انتخاب یک کانتر پذیرش مناسب و طراحی دکوراسیون اداره شما، به شما کمک کنند تا هرچه بیشتر از دکوراسیون شرکت خود لذت ببرید.

در ادامه به ویژگی های این میز بیشتر می پردازیم تا شما در انتخاب یک میز کانتر پذیرش مناسب اطلاعات بیشتری داشته باشید.

انواع کانتر پذیرش

کانتر های اداری و شرکتی اغلب در ساخت از متریال MDF، چوب، فلز، شیشه ساخته می شوند. البته گاهی اوقات، به استثنا ما بنا به سفارش مشتری و درخواست ایشان از متریالی خاص مانند کورین (نوعی سنگ مصنوعی) استفاده خواهیم کرد و طراحی خاصی را برای آنها خواهیم داشت.

در بانک ها هم از این میز ها استفاده میشود، که تعامل مشتری و پاسخگویان را برای حاضرین در بانک آسان تر میسازد. در طراحی کانتر برای بانک ها معمولا از طراحی ای نوین و مدرن استفاده خواهیم کرد.

همه این طراحی ها با یک دیگر متفاوت می باشد و هر کدام از خصوصیات منحصر به فرد خود پیروی می کند. برای مثال کانتری که برای یک بانک طراحی می شود با کانتر پذیرشی که در یک مطب دندان پزشکی قرار دارد زمین تا آسمان متفاوت است.

این تفاوت ها بیشتر خودشان را در ابعاد، اندازه و رنگ بندی این میز ها نشان میدهند. همچنین سبک طراحی این میز ها نیز میتواند متفاوت باشد برای مثال همان طور که در بالا به آن اشاره کردیم، برای طراحی کانتر یک بانک، ما از سبک مدرن و نوین استفاده میکنیم اما در برخی طراحی ها و دکوراسیون ها که سبکی قدیمی و کلاسیک دارند، میز ها هم باید به سبک کلاسیک باشند و با دکوراسیون همخوانی داشته باشند.

طراحان بیشتر وقت خودشان را بر روی این بخش میگزارند تا بهترین طراحی را برای ورودی شرکت شما به کار ببرند و بهترین انتخاب ها را برای محیط کارتان به کار ببرند. اینکه بدانید دقیقا چه میزی مناسب دکوراسیون محل کارتان است و اینکه دقیقا چه میخواهید بسیار سخت است و باید بهترین انتخاب را برای این موضوع داشته باشید. در ادامه به ویژگی های یک میز  منشی خوب میپردازیم و به شما در انتخاب یک میز خوب کمک میکنیم.

همیشه یک انتخاب خوب و درست کار سختی بوده و هست. پس بهتر است در انتخابتان از یک مشاور کار بلد کمک بخواهید. متخصصین و طراحان مجرب و کار کشته ما در شرکت رایا سیستم به شما در طراحی محیط کارتان کمک کرده تا از بهترین طراحی در محیط کارتان لذت بسیار بیشتری ببرید.

همچنین شما میتوانید از بخش تماس با ما در این وبسایت، با مشاورین ما بصورت شبانه روزی در ارتباط باشید. مشاورین ما سعی در کمک رساندن به شما و در نهایت پیاده سازی بهترین طراحی ها دارند.

طراحان دکوراسیون رایا سیستم، در هرجایی از ایران آماده طراحی دکوراسیون محیط اداری شما هستند.

میز پذیرش مطب پزشکی

کانتر پذیرش

یک مطب پزشکی، چه دندان پزشکی باشد یا طب های دیگر، روزانه افراد زیادی به مطب شما قدم می گذارند و چه خوب است اگر مطب شما دکوراسیونی در خور یک پزشک خوب و خوش سلیقه داشته باشد. دکوراسیون جذاب آن چنان بر روی مراجعه کنندگان و مشتریان تاثیر میگزارد که میتواند روزانه مشتریان بیشتری برای شما جذب کند. همچنین مراجعه کنندگان نیز از قدم گزاشتن در مطب شما احساس خوبی خواهند داشت.

همچنین دکوراسیون یک مطب نشان دهنده اعتبار و شهرت و شخصیت دکتر همان مطب خواهد بود و طراحی مطب شما با اعتبارتان ارتباط مستقیمی دارد.

میز پذیرش مطب دندانپزشکی

کانتر پذیرش

در یک مطب دندانپزشکی، کانتر پذیرش جذاب و زیبا می تواند معرف و نشان گر کلی از فضای مطب یا کلینیک شما باشد.

همچنین خود شما به عنوان یک پزشک به هنگام ورود به مطبتان در طراحی ورودی اگر بیننده یک ورودی جذاب و دکوراسیونی چشم گیر باشید احساس بهتری نسبت به مطب دندانپزشکی خود خواهید داشت.

پذیرش مطب دندانپزشکی، اولین چیزیست که هنگام ورود به محیط مطب خواهید دید. همچنین در هنگام خارج شدن از مطب نیز آخرین چیزی خواهد بود که با آن مواجه خواهید شد.

از این رو متوجه شدید که طراحی و دکوراسیون ورودی مطب شما به خصوص کانتر پذیرش مطب شما چقدر میتواند با اهمیت باشد و باید بیشتر تمرکز بر طراحی ورودی مطب باشد.

در طراحی مدرن میز پذیرش برای مطب دندانپزشکی، طرح میز از حالت عادی خارج شده و فرم های خاص و چشمگیری خواهد داشت که نظر هر بیننده ای را به سمت خود جلب خواهد کرد.

همچنین مکانی که میز پذیرش در آن جا قرار میگیرد نیز با اهمیت است و باید به آن توجه ویژه ای داشت. به طوری که در معرض دید مراجعین در هنگام ورود به مطب شما قرار گرفته باشد. این میز در مطب دندانپزشکی نباید از ارتفاع بلندی برخوردار باشد، چرا که باعث گرفته شدن دید مستقیم به مشتریانی که به مطب شما آمده اند می شود. و از این رو که منشی مطب وظیفه اش مدیریت مراجعین به مطب است ، باید دید مناسبی به افراد حاضر در سالن انتظار مطب داشته باشد.

رنگ میز پذیرش باید با دیوار ها و کفپوش سالن هماهنگی و هم خوانی داشته باشد تا مراجعین از تلفیق رنگ های سالن لذت ببرند.

میز پذیرش هتل

کانتر پذیرش

کانتر پذیرش در یک هتل از لحاظ بصری و ظاهری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. مراجعین و مسافرین هنگام ورود به هتل شما، اولین چیزی که مشاهده می کنند این میز است پس اگر شما یک دکوراسیون جذاب و چشم گیر را در ورودی هتل خود پیاده سازی کنید می توانید مشاهده گر باز دهی بسیار عالی و افزایش مراجعین باشید.

هرچه دکوراسیون ورودی هتل شما بهتر و زیبا تر باشد، همانند یک ویترین می تواند مشتری های هرچه بیشتری برای هتل شما جذب کند. همچنین یک دکوراسیون جذاب همیشه نشانگر لوکس بودن و طراحی جذاب کل هتل شما خواهد بود و برای مراجعین احساس خوبی در هتل شما ایجاد می کند.

میز های پذیرش هتل باید در عین سادگی، حسی مدرن و شیک را به مخاطب مراجعه کننده القا کند تا نسبت به هتل شما احساس خوبی داشته باشد.

قیمت میز کانتر پذیرش

قیمت میز های مدیریت معمولا بر اساس مواردی که در بالا به آن اشاره کردیم تعیین میشود که اگر بخواهیم بصورت خلاصه به آنها اشاره کنیم، مواردی اعم از ابعاد این میز ها، کیفیت بسیار بالایی که این میز ها از آن برخوردار هستند، ظاهر متفاوت و جذاب آنها، جنس و متریال ساخت این میز ها و در نهایت طراحی خاص و جذاب آنهاست که در قیمتشان موثر خواهد بود.میز منشی باید طبق استاندارد های بازار ساخته شده باشد مثل ارتفاع مناسب و فضایی از که اشغال میکند. متریال مختلف نیز در قیمت این میز ها تاثیرگذار است. برای مثال میزهای چوبی به دلیل بالا بودن قیمت چوب، از میزهای ام دی اف گران تر هستند.

در نهایت بهتر است در انتخابتان از یک مشاور کار بلد کمک بخواهید. متخصصین و طراحان مجرب و کار کشته ما در شرکت رایا سیستم به شما در طراحی محیط کارتان کمک کرده تا از بهترین طراحی در محیط کارتان لذت بسیار بیشتری ببرید.

همچنین شما میتوانید از بخش تماس با ما در این وبسایت، با مشاورین ما بصورت شبانه روزی در ارتباط باشید. مشاورین ما سعی در کمک رساندن به شما و در نهایت پیاده سازی بهترین طراحی ها دارند. طراحان دکوراسیون رایا سیستم، در هرجایی از ایران آماده طراحی دکوراسیون محیط اداری شما هستند.

نمایش یک نتیجه