میز منشی

میز منشی

میز منشی اولین عاملی است که پس از ورود به یک شرکت یا محیط یک اداره به چشممان میخورد. مراجعه کنندگان به شرکت شما هنگامی که به شرکت شما می آیند، اگر یک میز منشی خوب و ایده عال، با کیفیت و زیبا را مشاهده کنند به آنها احساس خوب و دلنشینی خواهید داد که به اداره شما جذب شوند و لحظات خوبی را در محیط شرکت شما سپری کنند.

این پیشخوان پذیرش یا به عبارتی میز منشی، در قسمت ورودی شرکت شما همانجایی که کارمندان یا مهمانان وارد میشوند به عمل می آید. در این مقاله سعی کردیم که شما را با ویژگی های مختلف این میز ها آشنا کنیم و به شما در خرید میز منشی مناسب کمک کنیم تا از دکوراسیون اداره و شرکت خودتان لذت ببرید.

میز منشی معمولا در لابی یا همان قسمت ورودی شرکت شما از مهم ترین بخش های شرکت شماست که اولین نگاه هر شخص و بیشتر توجه هر کسی که به محیط کارتان وارد میشود به این بخش است. در این مکان به مهمانان، کاربران و دیگر مراجعین به شرکت شما خوش آمد گفته میشود و تاثیری ماندگار همچنین به یاد ماندنی برای آنها به یاذگار خواهد ماند.

میز منشی

همچنین طراحی زیبای محیط شرکت شما میتواند نشانگر هویت و نام تجاری شرکت شما باشد. میز های منشی اکثرا در ورودی دفتر بصورت ایستاده و همچنین بیشتر آنها دارای یک پیشخوان برای تعامل بیشتر منشی با مشتریان و مهمانان دارد. همچنین طراحی بلند این میز ها، حریم خصوصی کارمندان و منشیان شرکت شما را تامین مینماید.

میز پذیرایی نشسته یا ایستاده بعنوان میز اطلاعات، ایستگاه امنیتی برای چک کردن بازدیدها و یا بعنوان میزی برای استقبال از مردم و بررسی افراد در لابی‌ها، شرکت‌ها و پاساژها استفاده می‌شود. افرادی که پشت میز پذیرش می‌نشینند وظیفه پاسخگویی و یا راهنمایی به مراجعین به افراد را دارند.

طراحی میز منشی

طراحی میز منشی یکی از مهم ترین عواملیست که شما باید به این موضوع به طور ویژه ای توجه کنید. چرا که میز منشی در وروذی شرکت یا اداره شما قرار دارد و طراحی این میز برای طراحان و متخصصان طراحی بسیار مهم است. این میز در شرکت یا اداره و محیط کار شما همچون ویترین در مغاره هاست که مشتریان را به خود جلب میکند.

طراحان بیشتر وقت خودشان را بر روی این بخش میگزارند تا بهترین طراحی را برای ورودی شرکت شما به کار ببرند و بهترین انتخاب ها را برای محیط کارتان به کار ببرند. اینکه بدانید دقیقا چه میزی مناسب دکوراسیون محل کارتان است و اینکه دقیقا چه میخواهید بسیار سخت است و باید بهترین انتخاب را برای این موضوع داشته باشید. در ادامه به ویژگی های یک میز  منشی خوب میپردازیم و به شما در انتخاب یک میز خوب کمک میکنیم.

میز منشی

همیشه یک انتخاب خوب و درست کار سختی بوده و هست. پس بهتر است در انتخابتان از یک مشاور کار بلد کمک بخواهید. متخصصین و طراحان مجرب و کار کشته ما در شرکت رایا سیستم به شما در طراحی محیط کارتان کمک کرده تا از بهترین طراحی در محیط کارتان لذت بسیار بیشتری ببرید.

همچنین شما میتوانید از بخش تماس با ما در این وبسایت، با مشاورین ما بصورت شبانه روزی در ارتباط باشید. مشاورین ما سعی در کمک رساندن به شما و در نهایت پیاده سازی بهترین طراحی ها دارند.

طراحان دکوراسیون رایا سیستم، در هرجایی از ایران آماده طراحی دکوراسیون محیط اداری شما هستند.

 

ما در این مقاله سعی داریم که قبل از هر چیزی، اطلاعاتی راجع به دکوراسیون محل کارتان به شما عزیزان بدهیم.

نکات مهم در خرید میز منشی

همیشه هنگام خرید میز منشی مناسب، اولین چیزی که باید مدنظر شما باشد، فضای ذخیره سازی این میز است. شما باید میزی را انتخاب کنید تا فضای کافی برای جایگذاری اسناد و لوازم مورد نیاز منشی همانند لوازم تحریر را داشته باشد. به این گونه شما میتوانید از به هم ریختگی روی میز منشی جلوگیری کنید و جلوه زیبا تری برای ورودی شرکتتان داشته باشید.

اگرچه این موضوع را هم در نظر بگیرید که اگر میزی را انتخاب کردید که از فضای کمی برای اسناد و لوازم و تحریر برخوردار است، نگران نباشید شما میتوانید کمد، شلف یا فایل در کنار یا پشت میز منشی به کار ببرید. فقط باید در این مورد مطمعن شوید که فضا به اندازه کافی در اطراف میز کارتان وجود دارد و میتوانید کمد اداری را در آنجا جای دهید.

میز منشی به شما در تایید اعتبار شرکت شما بسیار کمک میکند و تاثیر بسزایی در حرفه ای بودن شرکت شما دارد. یک میز خوب که با طرحی مدرن طراحی شده میتواند گزینه خوبی باشد که نظر هر شخصی را به شرکت و اداره شما جلب بنماید. همچنین، یک دکوراسیون زیبا و چشمگیر میتواند برای شما برند سازی را به همراه داشته باشد و اهمیت برند شما را نشان میدهد.

این میز باید حتما با دکوراسیون اداره شما هماهنگی داشته باشد و از همه مهم تر از سبک شرکت شما پیروی داشته باشد. برای مثال برای شرکتی که از سبک کلاسیک در طراحی استفاده میکند، باید از میز های کلاسیک استفاده کنیم. پس تطابق میز های شرکت شما با طراحی دکوراسیون اداره تان امری بسیار مهم و تاثیر گزار است.

میز منشی

یک میز پذیرایی که با اتاق و دکوراسیون شما هماهنگ است، باعث می‌شود اتاق به طور کلی خارق العاده به نظر برسد.

ابعاد میز منشی ویژگی دیگریست که باید حتما به آن توجه بسیاری داشته باشید، چرا که ابعاد این میز بر اساس اندازه اتاق و لابی شما اندازه گرفته میشود و هر کدام در طراحی متفاوت است. این میز معمولا بیشتر فضای لابی را پوشش میدهد اما به این مورد هم باید توجه کنید که حتما باید فضای رفت و آگد به اندازه کافی برای بازدید کنندگان و یا مراجعین به شرکت شما وجود داشته باشد و از همه مهم تر جایی برای نشستن یا انتظار در لابی وجود داشته باشد.

در ادامه بیشتر به ابعاد میز منشی میپردازیم چرا که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

ابعاد میز منشی

همانند هر مبلمان دیگری، مبلمان اداری نیز دارای ابعاد و اندازه ای هستند که یکی از ویژگی های مهم این مبلمان است که باید در هنگام خرید به آن توجه بسیار زیادی داشت. اگر اتاقی کوچک برای لابی خود دارید، نمیتوانید از یک میز بزرگ استفاده کنید و شاید میز تمامی فضای اتاقتان را گرفته حتی جای رفت و آمد هم برایتان باقی نماند.

اما اگر یک میز را انتخاب کنید که مناسب اندازه دفترتان باشد، میتوانید از تمامی فضا بهترین استفاده را ببرید. همچنین استفاده مناسب و درست از فضا میتواند از لحاظ بصری، نمایی زیبا و ظاهری چشم گیر را برای شما به همراه داشته باشد.

همیشه ایجاد تعادل در اتاق بسیار مهم بوده، تعادل در اندازه هم عامل در اتاق میتواند ظاهری مناسب داشته باشد. اما اگر این موضوع را رعایت نکنید اصلا از لحاظ بصری نمای جذابی نخواهد داشت. پس همیشه مطمعن باشید که فضا را اندازه گرفته و بهترین انتخاب را انجام میدهید.

متریال مورد استفاده میز منشی

متریالی که از آن در ساخت میز منشی به کار میرود باید از بهترین و مرغوب ترین متریال موجود در بازار باشد، چرا که کیفیت این میز برای دکوراسیون بسیار مهم است. هرچه متریال این میز بهتر باشد، میز از طول عمر بیشتری برخوردار است و همچنین در برابر آب و هوای نا مناسب یا در شرایطی سخت مثل آنش سوزی مقاوم خواهد بود. متریالی که معمولا در ساخت این میز ها به کار میرود شیشه، استیل، PVC، MDF، چوب هستند که همگی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

میز منشی

همچنین تنوع رنگی در این متریال نیز باید در نظر گرفته شود و اینکه بسته به بودجه شما برای خرید، متریال میتواند متفاوت باشد.

نکات کلی در خرید میز منشی

اگر بخواهیم بطور خلاصه راجع به خرید این میز نکاتی را نام ببریم، نکاتی اعم از زیبایی این میز، کیفیت ساخت مناسب و خوب، فضایی که در اختیار منشی قرار دارد(فضویی که میز اشغال میکند)، استفاده از مرغوب ترین متریال هنگام ساخت میز مقاول در برابر رطوبت یا آتش سوزی و حریق، فضایی برای مرتب سازی سیم های به کار رفته در دفتر، تنوع رنگی برای انواع دکوراسیون و متناسب با سبک دفتر، طراحی مناسب برای راحتی در نظافت و در آخر ابعاد مناسب میز متناسب با اتاق از اهمیت بالا در انتخاب این میز به شمار میایند.

بهتر است در انتخابتان از یک مشاور کار بلد کمک بخواهید. متخصصین و طراحان مجرب و کار کشته ما در شرکت رایا سیستم به شما در طراحی محیط کارتان کمک کرده تا از بهترین طراحی در محیط کارتان لذت بسیار بیشتری ببرید.

همچنین شما میتوانید از بخش تماس با ما در این وبسایت، با مشاورین ما بصورت شبانه روزی در ارتباط باشید. مشاورین ما سعی در کمک رساندن به شما و در نهایت پیاده سازی بهترین طراحی ها دارند. طراحان دکوراسیون رایا سیستم، در هرجایی از ایران آماده طراحی دکوراسیون محیط اداری شما هستند.

 

 

 

نمایش یک نتیجه