میز مدیریت

میز مدیریت

میز مدیریت از عوامل اصلی یک اداره یا دفتر کار است که در هر شرکتی یافت میشود. همانطور که از اسم آن مشخص است این میز برای مدیریت دفتر و شرکت است که مدیر اداره از آن استفاده میکند.

از همین رو باید خصوصیات خاص و مهمی داشته باشد و نسبت به سایر مبلمان شرکت کیفیت برتری داشته باشد.

در این مقاله، ما سعی در برسی طرح ها و مدل های مختلف این مبلمان و به خصوص میز مدیریت ذر اداره ها و دفاتر کاری، قیمت این مبلمان، طریقه طراحی دکوراسیون آنها و دیگر جزعیات میپردازیم.

میز مدیریت

اینکه مبلمان اداری شما با دکوراسون دفترتان همخوانی داشته باشد نیاز به دانش در طراحی دکوراسیون دارد که متخصصین و طراحان مجرب و کارکشته ما در رایا سیستم به شما در طراحی دکوراسیون محل کارتان یا انتخاب میز مدیریتی مناسب یاری مینماید. همچنین شما میتوانید از پنل تماس با ما در وبسایت ما، همواره با کارشناسان مجرب در ارتباط باشید و آنها شما را در طراحی دکوراسیون دفتر کارتان کمک میکنند.

در ادامه این مقاله سعی داریم به ویژگی های میز مدیریت بپردازیم و با برسی انواع آنها، انواع جنس و بهترین متریال ساخت تا بتوانیم در انتخاب و خرید، بهترین میز مدیریتی را برای خود برگذینیم. پس با ما همراه باشید…

ویژگی های میز مدیریت مدرن

ظاهر یک میز مدیریت همانطور که گفته شد باید خاص، مدرن و لاکچری به نظر برسد. زیرا این میز مخصوص مدیر شرکت است. کیفیت این میز هم برای ما بسیار مهم است زیرا باید در شان و منزلت یک مدیر باشد.

حال ویژگی های یک میز مدیریت لاکچری را برسی خواهیم کرد.

ابعاد بزرگ تر میز مدیریت خاص

یک میز مدیریت خاص نسبت به سایر مبلمان اداری از ابعاد برگتری برخوردار است. اما این ابعاد بزگتر چه علتی دارد و چرا این میز ها با ابعاد بزرگتری نسبت به سایر میز های دفاتر اداری تولید میشود؟

بر خلاف سایر کارمندان یک شرکت، مدیر شرکت باید فضای بیشتری برای کار های خود داشته باشد و دستش برای انجام کار های روزمره به خوبی باز باشد. زیرا بیشتر مدیران از طرفی روی میزشان مانیتور کامپیوتر را دارند و از طرف دیگری نیاز به فضایی دارند که دفتر های خودشون رو بر روی میز باز کنند و به آنها دسترسی داشته باشند.

میز مدیریت

پس به دلایل گفته شده میز مدیریتی باید ابعاد بزرگتری داشته باشد و در دفتر یا اداره فضای بیشتری را به خودش اختصاص دهد. در بازار به طور استاندارد، میز های مدیریت در ابعاد و به طول 220، 200 و 180 سانتی متری تولید میشوند که البته این ابعاد به فضا و محیط اتاق مدیریت دارد که چقدر فضا برای میز مدیریتی اختصاص داده شده…

البته این اندازه ها قطعی نیستند و بر اساس نیاز طراحان ما در رایا سیستم تغییر میکند و بر اساس طراحی متخصصین برای اتاق مدیریتی خاص تغییر پذیر است.

همچنین طراحی L مانند میز مدیریت باعث میشود که مدیر شرکت دسترسی به فضای بیشتری داشته باشد. این طراحی فضایی باز برای مدیر ایجاد میکند تا برای انجام کار های مدیر شرکت به اندازه کافی فضا باشد و بتواند وسایل خودش را روی میز گزاشته و به سادگی به آنها دسترسی داشته باشد!

فضای زیاد یک میز مدیریت، شما و یا طراحان ما را وادار به خرید یک صندلی مناسب میز مدیریت میکند که باید با میز مدیریت و همچنین اتاق مدیریت همخوانی داشته باشد و مناسب مدیر شرکت باشد…

کیفیت میز مدیریت لاکچری

همانطور که گفته شد، میز های مدیریت باید دارای کیفیت بالایی باشد که در شان مدیر آن شرکت باشد پس ما باید بدنبال بهترین کیفیت برای این مبلمان مدیریتی باشیم. میز های مدیریت معمولا از جنس و متریال مرغوبی ساخته میشوند که بیشترین انها در بازار از جنس MDF هستند. میز هایی که از MDF ساخته میشوند عموما از طول عمر بسیار بالایی در استفاده برخوردار هستند و مهمتر از همه MDF در برابر خطراتی که سلامت میز را تحدید میکنند همانند آب و هوا یا رطوبت و… بسیار مقاوت دارد و از عمر میز نمیکاهد.

میز مدیریت

ظاهر میز مدیریت خاص

همانطور که در اول مقاله گفتیم از این رو که میز مدیریت برای مدیر شرکت ساخته و مورد استفاده قرار میگیرد باید از ویژگی های ظاهری زیادی برخوردار باشد و از عوامل زیبا و جذاب محیط کار یا اداره شما باشد و به همانگونه، نظر همه افراد را به خود جلب کند و مناسب یک مدیر خلاق و خوش سلیقه باشد.

به همین دلیل هنگام ساخت میز مدیریت، یکی از اهداف ساخت، زیبایی میز است. معمولا این زیبایی با توجه به جزعیات رنگ و ظاهر میز و البته طراحی منحصر به فرد آن به وجود می آید.

حال که از ویژگی های ظاهری یک میز اداری مقداری فهمیدیم، میخواهیم به انواع این میز ها که در بازار به فروش میرسد بپردازیم و هرکدام را به طور خلاصه مورد برسی قرار دهیم و متوجه شویم که هر نوع برای چه دکوراسیونی مناسب است.

انواع میز مدیریت

معمولا سخت ترین بخش انتخاب یک میز مدیریتی مناسب که با دکوراسیون همخوانی داشته باشد، انتخاب مناسب ترین نوع از میز مدیریتی است. در بازار میز های مدیریتی زیادی با انواع مختلف و متنوع، رنگ بندی های متنوع و جذاب، طراحی های فراوان و متفاوت برای هر دکوراسیونی یافت میشود که هر کدام از آن ها برای یک دکوراسیون اداری مناسب است. همچنین انتخاب مناسب ترین آنها کار بسیار سختی است که هر فردی به راحتی نمیتواند انتخاب درستی داشته باشد و این انتخاب باید توسط یک طراح دکوراسیون انجام شود تا بهترین بازدهی را برای شما داشته باشد و خریدی با رضایت کامل را برای شما به همراه داشته باشد.

در ادامه به انواع مدل های این میز ها میپردازیم و با برسی مختصر هر نوع به ویژگی ها و مزایای هر نوع پی میبریم و از این رو میتوانیم بهترین انتخاب را برای خود و محیط شرکتمان رقم بزنیم.

میز مدیریت مدرن

امروزه به جدید ترین میز های مدیریتی که در بازار یافت میشود و طراحی جدید و به گونه ای نو دارند، میز های مدیریتی مدرن میگویند. ما باید بسته به دکوراسیونمان میز های مدیریتی متناسب با محیط و دکوراسیون انتخاب کنیم. پس اگر برای محل کارمان محیطی مدرن را در نظر گرفته ایم چه خوب است که از میز های مدیریتی مدرن نیز استفاده کنیم و انتخاب یک میز مدیریتی مدرن میتواند بهترین انتخاب برای اداره یا شرکت ما باشد.

میز های مدیریتی بر خلاف سایر مدل های این میز ها دارای طراحی متفاوتی هستند که معمولا دارای پایه های فلزی هستند که این موضوع ظاهری بسیار متنوع به این میز ها خواهد بخشید.

میز های مدیریت کلاسیک

میز های مدیریت کلاسیک عموما برای دکوراسیون قدیمی و کلاسیک مورد استفاده قرار میگیرد و سبکی کلاسیک و قدیمی دارد در این میز ها کیفیت بسیار بالا بوده و همچنین منبت کاری در این میز ها زیبایی خاصی به آنها بخشیده.

جنس میز های مدیریت

معمولا جنس میز مدیریت بنا بر مدل و طراحی این میز متنوع خواهد بود برای مثال در میز های مدرن از پای های فلزی ساخته شده اند که این مورد در سایر طرحی ها متنوع خواهد بود. در ادامه به قطعات سازنده میز های مدیریت میپردازیم.

میز های مدیریت معمولا از پایه، بدنه اصلی، کشو و روکش ساخته میشوند. پایه های این میز ها عموما در میزهای مدیریت مدرن همانطور که گفته شد فلزی هستند اما در دیگر میزهای مدیریت معمولا با جنس بدنه یکی می باشد. کشو میزهای مدیریت نیز مانند پایه میز میتواند فلزی باشد.

میز مدیریت

بدنه اصلی میز بخشیست که معمولا متفاوت در میزهای مدیریت می باشد. بدنه اصلی میز عموما از ام دی اف یا نئوپان است اما میزهای فلزی و یا پلاستیکی نیز داریم که معمولا برای میز های مدیریت استفاده چندانی ندارند. اما بر روی این بدنه اصلی معمولا روکش های مختلف با طرح های مختلفی قرار میگرد این طرح میتواند طرح چوب باشد.

قیمت میز مدیریت

قیمت میز های مدیریت معمولا بر اساس مواردی که در بالا به آن اشاره کردیم تعیین میشود که اگر بخواهیم بصورت خلاصه به آنها اشاره کنیم، مواردی اعم از ابعاد این میز ها، کیفیت بسیار بالایی که این میز ها از آن برخوردار هستند، ظاهر متفاوت و جذاب آنها، جنس و متریال ساخت این میز ها و در نهایت طراحی خاص و جذاب آنهاست که در قیمتشان موثر خواهد بود.

 

شما میتوانید در انتخاب میز مدیریتی از مشاوران ما در بخش تماس با ما در ارتباط باشید. مشاورین ما همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.

همچنین طراحان و متخصصین مجرب ما در رایا سیستم با سالها تجربه کاری آماده طراحی محیط کاری شما هستند و برای شما شرکت و دفتری زیبا و چشمگیر خواهند ساخت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نمایش یک نتیجه