فایل سه کشو

فایل سه کشو

در یک شرکت یا اداره، وسایلی که تکمیل کننده دکوراسیون هستند، همیشه می توانند ظاهری متفاوت و از عوامل زیبا سازی طراحی و دکوراسیون به شمار بیاید. در یک دفتر اگر فقط میز ها و صندلی ها جای داشته باشند، دیگر جایی برای بایگانی مدارک یا پرونده ها یا حتی لوازمی که میخواهیم همیشه در دسترس مان باشد نخواهد ماند. استفاده از فایل سه کشو میتواند به شما کمک کند.

پیشنهاد ما برای شما استفاده از فایل سه کشو است که شما میتوانید هر چند تا از آن که میخواهید در دکوراسیون اداره خود جای داده و از آن ها استفاده به سزایی ببرید. در فایل های سه کشو میتوان برای جای دادن پوشه ها، لوازم شخصی که میخواهید همیشه در دسترستان باشد، اسناد و مدارک استفاده نمود تا همیشه لوازم تان نظم به خصوصی داشته باشند و همچنین دفتری آراسته تر و با نظم بیشتری داشته باشید.

در این مقاله، ما سعی در برسی طرح ها و مدل های مختلف این مبلمان و به خصوص فایل های سه کشو ذر اداره ها و دفاتر کاری، قیمت این مبلمان، طریقه طراحی دکوراسیون آنها و دیگر جزعیات میپردازیم.

فایل ها از ظاهر بسیار چشم گیری برخوردار هستند که می توانند در زیبایی بخشیدن به دکوراسیون محل کار، اداره یا شرکت شما با طراحی های جذاب، جلوه ای بی نظیر به اداره شما بدهد.

فایل سه کشو

شما می توانید از متخصصین و طراحان مجرب و کار کشته ما با سالیان سال تجربه در شرکت رایا سیستم بخواهید تا در انتخاب یک فایل سه کشو مناسب و طراحی دکوراسیون اداره شما، به شما کمک کنند تا هرچه بیشتر از دکوراسیون شرکت خود لذت ببرید.

در ادامه به ویژگی های این فایل ها بیشتر می پردازیم تا شما در انتخابی مناسب اطلاعات بیشتری داشته باشید.

اینکه بدانید دقیقا چه فایلی مناسب دکوراسیون محل کارتان است و اینکه دقیقا چه میخواهید بسیار سخت است و باید بهترین انتخاب را برای این موضوع داشته باشید. در اینجا به ویژگی های یک فایل سه کشوی خوب میپردازیم و به شما در انتخاب یک فایل خوب کمک میکنیم.

طریقه کارایی فایل ها

فایل های سه کشو معمولا به دلیل ارتفاع کمی که دارند زیر میز های اداری یا در کنار مبلمان اداری گزاشته میشوند. کم بودن ارتفاع و یا کوچک بودن این فایل ها دلیل بر بی خاصیت بودن آنها نیست بلکه یکی از عوامل بسیار کار آمد در اداره ها به حساب می آیند. با قرار گرفتن این فایل ها در زیر میز اداری و در کنار پا بیشتر اوقات باعث کاهش چندین درصدی شلوغی و بی نظمی های روی میز یا اطراف میز خواهد شد.

همان طور که از اسم این فایل ها‌ مشخص است این فایل ها دارای سه کشوی جا دار مناسب برای نظم دادن به مدارک و پرونده ها میتواند بسیاری از نیاز های شما، کارمندان یا مدیران را در شرکت ها و اداره ها براورده کند. برای مثال برای بخش بندی منظم در این کشو ها، شما میتوانید در یک کشو اسناد و مدارک، در یک کشو لوازم عمومی همچون لوازم تحریر و در شکوی دیگری لوازم خصوصی و شخصی مربوط به خودتان را بگذارید، این یکی از ویژگی های بسیار خوب این فایل هاست که با ایجاد نظم برای شما به همراه است.

همیشه یک انتخاب خوب و درست کار سختی بوده و هست. پس بهتر است در انتخابتان از یک مشاور کار بلد کمک بخواهید. متخصصین و طراحان مجرب و کار کشته ما در شرکت رایا سیستم به شما در طراحی محیط کارتان کمک کرده تا از بهترین طراحی در محیط کارتان لذت بسیار بیشتری ببرید.

همچنین شما میتوانید از بخش تماس با ما در این وبسایت، با مشاورین ما بصورت شبانه روزی در ارتباط باشید. مشاورین ما سعی در کمک رساندن به شما و در نهایت پیاده سازی بهترین طراحی ها دارند.

طراحان دکوراسیون رایا سیستم، در هرجایی از ایران آماده طراحی دکوراسیون محیط اداری شما هستند.

فایل سه کشو

ویژگی فایل سه کشو

فایل های سه کشو نیز همانند دیگر مبلمان اداری، داری ویژگی های به خصوص خود هستند که هر کدام از این ویژگی ها می تواند در انتخاب ما تاثیر گزار باشد همچنین این ویژگی ها به طور به سزایی بر روی قیمت این فایل ها تاثیر میگزارند.

در ادامه به چند ویژگی از فایل سه کشو میپردازیم:

کیفیت فایل سه کشو

همیشه و همه جا اولین چیزی که مورد توجه ماست کیفیت تولید مبلمان اداری است که این فایل ها نیز از این مورد پیروی میکنند. کیفیت این فایل ها بستگی به متریال و جنس مواد اولیه ای که فایل به آن ها ساخته شده موثر است.

فایل سه کشو

ظاهر فایل سه کشو

همانطور که پیش تر به آن اشاره کردیم، فایل های سه کشو طبق اسمشان که مشخص است سه کشو در خود جای داده اند. از لحاظ ظاهری دارای رنگ های متفاوتی هستند و همچنین از طرح های متنوعی برخوردار است. در زیر برخی از این فایل های سه کشو چرخی برای حمل و نقل راحت تر آن ها جای داده اند که جابجایی فایل های بزرگ تر را در اداره های بزرگ تر آسان تر می سازد. همچنین متریال سازنده نیز می تواند در ظاهر این مبلمان موثر باشد.

طراحان ما در رایا سیستم در انتخاب فایل مناسب برای دکوراسیون شما بهترین تصمیم را میگیرند و همواره در هر جای ایران آماده خدمت رسانی به اداره های شما هستند.

رنگ بندی فایل سه کشو

رنگ بندی در مبلمان اداری یکی دیگر از ویژگی های چشم گیر است. هرچه رنگ بندی این مبلمان بیشتر باشد، همخوانی و طراحی دکوراسیون این مبلمان با محیط اداره و شرکت راحت تر خواهد بود. برای مثال در یک شرکت در بیشتر رنگ بندی، از رنگ قهوه ای به رنگ چوب استفاده شده، از همین رو باید از فایل هایی به رنگ قهوه ای که با محیط همخوانی داشته باشد استفاده کنیم.

همیشه رنگ بندی مناسب میتواند برای مراجعین و دکوراسیون شرکت شما بسیار چشم گیر و جذاب به نظر برسد.

متریال مورد استفاده فایل سه کشو

متریالی که از آن در ساخت فایل سه کشو به کار میرود باید از بهترین و مرغوب ترین متریال موجود در بازار باشد، چرا که کیفیت این دکوراسیون بسیار مهم است. هرچه متریال بهتر باشد، از طول عمر بیشتری برخوردار است و همچنین در برابر آب و هوای نا مناسب یا در شرایطی سخت مثل آنش سوزی مقاوم خواهد بود. متریالی که معمولا در ساخت این فایل ها به کار میرود استیل، PVC، MDF، چوب هستند که همگی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

فایل سه کشو

قیمت فایل سه کشو

قیمت فایل ها معمولا بر اساس مواردی که در بالا به آن اشاره کردیم تعیین میشود که اگر بخواهیم بصورت خلاصه به آنها اشاره کنیم، مواردی اعم از ابعاد این فایل ها، کیفیت بسیار بالایی که این فایل ها از آن برخوردار هستند، ظاهر متفاوت و جذاب آنها، جنس و متریال ساخت این فایل ها و در نهایت طراحی خاص و جذاب آنهاست که در قیمتشان موثر خواهد بود. فایل سه کشو باید طبق استاندارد های بازار ساخته شده باشد مثل فضایی که اشغال میکند. متریال مختلف نیز در قیمت این فایل ها تاثیرگذار است. برای مثال فایل های چوبی به دلیل بالا بودن قیمت چوب، از فایل هایی از جنس ام دی اف گران تر هستند.

در نهایت بهتر است در انتخابتان از یک مشاور کار بلد کمک بخواهید. متخصصین و طراحان مجرب و کار کشته ما در شرکت رایا سیستم به شما در طراحی محیط کارتان کمک کرده تا از بهترین طراحی در محیط کارتان لذت بسیار بیشتری ببرید.

همچنین شما میتوانید از بخش تماس با ما در این وبسایت، با مشاورین ما بصورت شبانه روزی در ارتباط باشید. مشاورین ما سعی در کمک رساندن به شما و در نهایت پیاده سازی بهترین طراحی ها دارند. طراحان دکوراسیون رایا سیستم، در هرجایی از ایران آماده طراحی دکوراسیون محیط اداری شما هستند.

نکات کلی در خرید فایل سه کشو

اگر بخواهیم بطور خلاصه راجع به خرید این فایل نکاتی را نام ببریم، نکاتی اعم از زیبایی این فایل ها، کیفیت ساخت مناسب و خوب،افضایی که فایل سه کشو اشغال میکند، استفاده از مرغوب ترین متریال هنگام ساخت فایل مقاوم در برابر رطوبت یا آتش سوزی و حریق، تنوع رنگی برای انواع دکوراسیون و متناسب با سبک دفتر، طراحی مناسب برای راحتی در نظافت(داشتن چرخ) و در آخر ابعاد مناسب فایل متناسب با اتاق از اهمیت بالا در انتخاب به شمار میایند.

 

 

 

 

نمایش یک نتیجه