مبلمان اداری

مبلمان اداری چیست؟ ویژگی‌ هایی که باید داشته باشد شامل چه مواردی می‌شود؟ بهترین مبلمان برای ادارات و دفاتر کدام هستند؟ برای خرید مبلمان اداری باید چه مواردی را چک کرد؟ آیا اصلا الزامی وجود دارد تا در یک محیط اداری حتما از مبلمان اداری استفاده شود؟ برای پاسخ‌ دادن به این سوالات و دیگر سوالات مربوط در حوزه مبلمان اداری تا پایان این مقاله با ما همراه باشید .

مبلمان اداری به گروهی از تجهیزات اداری و تشریفاتی گفته می‌شود که مهم‌ ترین آن‌ ها صندلی اداری و میز اداری است که شما در دفتر کار خود آن را قرار می‌دهید و موارد استفاده آن در اتاق جلسات – سالن همایش – اتاق کارمندها و پرسنل و حتی مکان‌ هایی که برای رفع خستگی و یا انتظار در دفتر کار خود طراحی کرده‌ اید به کار می‌آید .

اصطلاح مبلمان اداری گستره بسیار زیادی دارد که شامل صندلی مدیریت- صندلی‌ های اتاق کنفرانس و صندلی‌ های انتظار و یا صندلی‌ های مربوط به سالن همایش و حتی میز های اداری – میز کامپیوتر – میز های کارگاهی و میز کارشناسی و میز مدیریت تقسیم‌ بندی می‌شود و تمامی این حوزه‌ ها بسته به محیط و اندازه‌ ای که شما در دفترتان دارید جای خواهند گرفت.

مثلاً اگر فضای ساختمان و محیطی که شما در اختیار دارید بزرگ باشد و اتاق های زیادی از قبل در آن طراحی شده باشد شما می‌توانید از اتاق‌ های طراحی‌ شده توسط معمار استفاده کنید اما گاهاً این اتفاق بسیار به‌ ندرت می‌افتد که ساختمانی اداری به تعداد تمام پرسنل اتاق‌ هایی از قبل طراحی‌ شده یا به‌ اصطلاح گچی داشته باشد، معمولاً برای رفع مشکل فضا از پارتیشن‌ های اداری استفاده می‌شود که به‌ عنوان دیوار های کوتاه یا بعضاً بلند برای جداسازی واحدها و در اختیار قرار دادن محیط کافی به هر یک از پرسنل داده می‌شود که از لحاظ بصری و زیبایی نیز بسیار چشم‌ نواز هستند و انواع و اقسام مدل‌ های خاص را نسبت‌ به سلیقه خریدار دارند و باید بگوییم لازمه یک محیط اداری و یک شرکت تجاری وجود مبلمان اداری و همچنین لوازم و ادوات مربوط به آن است و در واقع شناسنامه‌ ی یک شرکت از لحاظ محیطی به حساب می‌آید که نبود آن کاملاً به چشم می آید.

اما فقط مبلمان اداری در اداره‌ها و شرکت‌ ها مورد استفاده قرار نمی‌گیرد بلکه در مکان‌ های دیگر نیز کاربرد دارد مثلاً شما صندلی‌ های مدیریت و میز های اداری را در هر مکان تجاری می‌توانید استفاده کنید ، مکان‌ هایی مثل دفاتر مدیریت یک مجموعه تجاری یا از این قبیل موارد و حتی دیگر ادوات مجموعه مبلمان اداری نیز در مکان‌ های دیگر کاملاً مورد استفاده واقع می‌شوند و به چشم می‌آیند ،مکان‌ هایی نظیر رستوران‌ها – سینماها – اتاق‌ های انتظار مطب‌ های پزشکی و غیره …

نکته‌ ای که در همین‌ جا باید خدمت شما عرض کنیم این است که تفاوت بسیار زیادی بین مبلمان اداری و مبلمان خانگی وجود دارد چه از لحاظ بصری و چه از لحاظ ساختار این دو مبلمان کاملاً با یکدیگر متفاوت هستند و از نوع نشیمن تا اندازه و استفاده از متریال مخصوص در ساخت با یکدیگر فرق دارند .

اما خود مبلمان اداری نیز از لحاظ سبک و طراحی و حتی تولید به دست ه‌بندی‌ های مختلف تقسیم می‌شود .

همه ما می‌دانیم که به‌ مرور زمان اختراعات بشری دست‌ خوش تغییرات زیادی شده‌ اند ازجمله بحث طراحی چه در دکوراسیون و حتی در مد و لباس و امروز علم و دانش نیز در این طراحی‌ ها نقش پررنگی دارند و در واقع علم و صنعت دست‌ به‌ دست هم برای راحت‌ تر شدن زندگی انسان قدم برمی‌دارند .صنعت مبلمان نیز از این قضیه مستثنی نبوده و در طول زمان دچار تغییرات و پیشرفت‌ های قابل‌ ملاحظه‌ای بوده‌ است مثلاً در این تقسیم‌ بندی‌ هایی که در سطر بالا خدمت شما گفتیم خود مبلمان اداری به کلاسیک و مدرن و البته سنتی تقسیم شده‌ است و این فرایند گستره‌ ی بسیار بیشتری دارد چرا که بحث هزینه‌ ها نیز شامل این تقسیم‌ بندی می‌شود که باز مبلمان اداری را به ساده و یا لوکس تقسیم می‌کند که تمام ادوات دیگر مبلمان اداری نیز شامل این تقسیم‌ بندی‌ها می‌شوند اما اگر بخواهیم به‌ صورت اصولی این تفکیک و تقسیم‌ بندی را برای شما نام ببریم عبارت‌اند از :

 • مبلمان اداری استاندارد :

همان‌ طور که از اسمش پیدا است یعنی مبلمان و محصولی که دارای اندازه و یک چارچوب مشخص می‌باشد در واقع زمانی مهر استاندارد بر آن محصول خورده می‌شود که چه از نظر طراحی و چه از نظر اندازه با یکدیگر تناسب داشته باشند و در واقع به کار هر مجموعه‌ ای بیایید ، در واقع اگر شما عجله دارید و زمان برای شما اهمیت بالایی دارد بهترین پیشنهاد برای شما استفاده از مبلمان و لوازم اداری استاندارد است که امروزه در سراسر بازار به‌ وفور وجود دارند این نوع مبلمان‌ها از نظر طرح و رنگ از قبل آماده و مشخص شده‌ اند و شما دسته بازی در تغییر دادن آن ندارید و به‌ اصطلاح ساده‌ تر یک محصول آماده برای استفاده سریع به حساب می‌آید .

 • مبلمان اداری سفارشی :

همان‌ طور که از اسم این نوع مبلمان نیز پیداست کاملاً براساس سفارش و سلیقه مشتری ساخته می‌شود در واقع مشتری رنگ و سلیقه خود را از نظر طراحی و حتی متریال به سازنده اعلام می‌کند و مبلمان خود را دریافت می‌کند در این نوع مبلمان سازنده طرح‌ ها و ایده‌ های خود را در اختیار خریدار قرار می‌دهد و یا ممکن است خریدار طرح خاصی در ذهن خود داشته باشد که در هر صورت هر دو روش عملی است در این نوع مبلمان اندازه و طرح کاملاً متغیر و نسبت به سفارش مشتری می‌باشد.

 • مبلمان اداری مدرن :

و همان‌ طور که گفتیم تغییرات گسترده‌ای از ابتدای شروع صنعت مبلمان در طراحی و ساخت آن به‌ وجود آمده است.می‌توانیم بگوییم که مبلمان اداری تحول بسیار بزرگ و گسترده‌ای در این صنعت به وجود آورده‌ است ، این نوع مبلمان در دفاتر و مکان‌ های کاملاً مدرن و با طراحی‌ های خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد و طراحی این نوع مبلمان نیز کاملاً بر پایه‌ی سبک‌ های به‌ روز و رنگ‌ های انرژی‌ بخش از جمله سفید زرد و غیره می‌باشد که از نظر قیمتی بسته به متریال استفاده‌ شده با یکدیگر متفاوت هستند ، شما معمولاً زمانی‌ که با یک مبلمان اداری از نوع مدرنش روبرو می‌شوید به چشم می‌بینید که مواد اولیه بیشتر از کورین – شیشه – فلز با ترکیب ام دی اف و غیره می‌باشد و خیلی کم از چوب استفاده شده‌ است و میز های این نوع مبلمان نیز بسیار خاص بوده و معمولاً از یک‌ رنگ استفاده می‌شوند .

 • مبلمان اداری کلاسیک :

این نوع محصول بر خلاف مبلمان اداری بیشتر متریال اش از چوب بوده و سبک کاملاً قابل‌ ملاحظه و زیبایی دارد و تحولات زیادی را در صنعت مبلمان به وجود آورده‌ است در این محصول که خود تقسیم‌ بندی‌هایی را شامل می‌شود گاهاً پیش می‌آید که مشتری رنگ سفید را نیز استفاده کند .اما در محصولات کلاسیک میز مدیریت سلطنتی که شکوه بسیار بالا و عجیبی نیز دارد و به‌ شدت مورد توجه قرار می‌گیرد از جمله پر فروش ها به حساب می آید و طراحی و تولید آن به‌ مهارت بسیار بالایی نیاز دارد تا این وقار و شکوه را هر چه زیبا تر به رخ بکشد.

 • مبلمان اداری لوکس :

افرادی که به‌ دنبال اشرافیگری و لوکس‌گرایی هستند معمولاً عاشق این نوع مبلمان اداری می‌شوند چرا که به‌ شدت چشم‌ نواز بوده و طراحی منحصر به‌ فرد و به‌ اصطلاح شیکی دارد، در این نوع از مبلمان طراح باید از بهترین متریال ممکن و بهترین ایده و طرح استفاده کند که همین باعث بالا رفتن هزینه و زمان‌ بر شدن تولید این محصول می‌شود.

ما در شرکت مبلمان و دکوراسیون اداری رایا سیستم با سال‌ها تجربه بهترین نوع مبلمان اداری را با بالاترین کیفیت متریال و طرح‌ های خاص و متنوع تولید می‌کنیم و می‌توانیم شما را برای تجهیز کردن شرکت و یا دفترتان در زمینه مبلمان یاری رسانیم و محیط کار شما را به زیباترین حالت ممکن در بیاوریم، شما عزیزان می‌توانید برای دیدن نمونه کارهای گروه مبلمان و دکوراسیون اداری رایا سیستم با مراجعه کردن به اینستاگرام مجموعه پست‌ها و محصولات ما را تماشا کنید و نقطه‌ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید، همچنین می‌توانید با رفتن به صفحه اصلی سایت و ورود به قسمت مبلمان اداری نمونه‌های شرکت را مشاهده نمایید و در صورت تمایل می‌توانید از طریق راه‌ های ارتباطی که برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ شده با ما تماس بگیرید و با انجام دادن یک مشاوره رایگان و تخصصی بهترین محصول را نسبت‌ به محیط و نوع فعالیت خود و البته بودجه‌تان تهیه نمایید ،کارشناسان زبده و متخصص ما منتظر تماس شما عزیزان هستند .

همچنین بخوانید ….

امروز قرار است به یک فروشگاه پر از مبل اداری برویم. قطعا می دانید که هر اداره و شرکتی برای شروع کار به یک سری ملزومات نیاز دارد و به هیچ عنوان نمی توان در خرید این ملزومات کوتاهی کرد. مبل اداری نیز یکی از این ملزومات است که هر کسی برای تاسیس یک اداره و یا شرکت مجبور به خرید آن می شود. تصور کنید که شما به یک شرکت مراجعه کرده اید و آن شرکت میز و صندلی های نا مناسب دارد آیا در نگاه اول به آن شرکت اعتماد می کنید ؟

میبلمان دسته چوبی شما هر چه قدر هم بگوئید که کیفیت کار مهم تر از هر چیزی است باز نمی توانید از ظاهر کار غافل اید پس اگر شما نیز قصد دارید به تازگی یک شرکت تاسیس کنید و یا این که مسئولیت دکور یک اداره را بر عهده دارید امروز با رایا سیستم همراه باشید تا چندین مبل اداری شیک  و زیبا را به شما معرفی کنیم.

تعمیرات مبلمان اداریانواع میز و مبل اداری

همان گونه که می دانید شرکت ها و نوع فعالیت ها با یک دیگر متفاوت هستند و این تفاوت در حرفه قطعا روی دکور محیط تاثیر می گذارد. ما در این بخش انواع میز و مبل اداری را به شما معرفی می کنیم.

 • مبل اداری چستر
 • مبل اداری هندی
 • مبل اداری تک نفره
 • مبل اداری دو نفره
 • مبل اداری چهار نفره
 • مبل اداری کلاسیک
 • مبل اداری استیل
 • و غیره

چوبی(1)یک فضای شیک و با کلاس درست کنید

شاید اگر بدانید که محیط اداره و شرکتتان چه قدر در کار و قرار داد هایی که می بندید تاثیر دارد آن را جدی تر بگیرید.  از آن جایی که این روز ها خیلی از افراد بیش تر به ظاهر اهمیت می دهند شما باید با چیدمان میز و مبل خود یک فضای شیک و زیبا درست کنید برای این کار نیز می توانید از مبل اداری رنگی ، مبل اداری خاص و هم چنین مبل اداری زیبا کمک بگیرید.  اگر قصد دارید یک فضای خاص درست کنید می توانید از طرح های خاص و فانتزی استفاده کنید اما از آن جایی که راحتی همیشه حرف اول را می زند از مبل اداری راحتی غافل نشوید.

مبلمان مدرن اداریلازم به ذکر است که گاهی اوقات برخی از پروژه ها آنقدر زمان بر و خسته کننده هستند که پرسنل شرکت مجبور به استراحت می شوند تا بتوانند مجدد کار خود را شروع کنند. اگر قرار است برای یک شرکت مهندسی مبل اداری تهیه کنید به هیچ عنوان از این قضیه غافل نشوید و حتما چندین مبل اداری تخت خواب شو تهیه کنید. این گونه می توانید در صورت لزوم از تخت خواب آن نیز استفاده کنید.

صندلی های اداریتا به حال به محیط هایی که با چوب دکور شده اند توجه کرده اید

شاید شما نیز قبلا به این نکته توجه کرده اید که محیط هایی که با چوب دکور شده اند چه قدر کلاس محیط را بالا برده اند و یک آرامش خاصی به آن محیط بخشیده اند اگر شما نیز مثل من عاشق چوب و رنگ آن هستید یک نگاهی به مبل های اداری چوبی بیندازید.  از آن جایی که قیمت کار های تمام‌ چوب کمی گران است شما می توانید از مبل اداری طرح چوب و یا حتی مبل اداری دسته چوبی برای دکور شرکت خود استفاده کنید.

مبلمان طرح چوب از آن جایی که این روز ها هزینه ی ساخت و ساز خیلی بالا است و به همین راحتی ها نمی توان وسط یک اتاق یک دیوار کشید و آن را به دو بخش تقسیم کرد شما می توانید با یک پارتیشن اداری کار را تمام کنید و با تنوعی که این پارتیشن ها دارند یک محیط فوق العاده طراحی کنید.

مبل اداریجدید ترین مبلمان اداری

شایان ذکر است که این روز ها همه چیز با سرعت نور تغییر می کند. شاید در گذشته ی نه چندان دور خیلی کم تر شاهد این موضوع بودیم و افراد چندین سال از یک مدل میز و مبل اداری استفاده می کردند اما این روز ها شرایط فرق کرده است و هر روز کار های جدید تر روانه ی بازار می شود.  اگر شما نیز جز آن دسته از افرادی هستید که به دنبال جدید ترین مبلمان اداری هستید می توانید کار را به ما بسپارید.

پارتیشن اداری ما برای این که بتوانیم نظر تمام مشتری های خود را با تمام سلیقه هایی که دارند جلب کنیم همیشه از تمام مدل های مبلمان در کالکشن خود موجود می کنیم تا مشتری با خیال راحت خرید کند.

مبلمان اداری استیلخرید و فروش مبل اداری

از آن جایی که ما نظر و رفاه مشتری را در نظر می گیریم در مجموعه ی خود از مبل اداری ارزان تا مبل های خاص و گران قیمت را قرار داده ایم تا هر کسی بتواند متناسب با بودجه و سلیقه ای که دارد خرید کند. اگر شما قصد خرید مبل اداری مدرن و خارجی را داشته باشید نیز می توانید از مبل های اداری وارداتی ما خرید کنید و کیفیت و راحتی را با یک دیگر تجربه کنید.

دکوراسیون اداری رنگی لازم به ذکر است که ما پخش عمده نیز داریم و شما می توانید مبل اداری را عمده تهیه کنید و آن ها به فروش برسانید.  لازم به ذکر است که شما حتی می توانید در سایت ما به بخش مبل اداری دست دوم مراجعه  کنید و این مبل ها را با قیمت مناسب تر و کم تری تهیه کنید.

مبلمان اداری تخت شوتعمیرات مبل اداری

این طبیعی است که شما از هر وسیله ای که استفاده کنید بعد از یک مدتی مستهلک شود و نیاز به تعمیر داشته باشد.  شما می توانید قبل از این که مبل اداری و میزی که دارید به طور کامل خراب شود و از کار بیفتد آن را تعمیر کنید.

مبلمان اداری کلاسیک  همکاران ما علاوه بر تولید و خرید و فروش در زمینه ی تعمیرات مبل اداری فعالیت می کنند پس اگر میز و مبل اداری که دارید خراب شد می توانید کار را به آن ها بسپارید و در کوتاه ترین زمان ممکن میز و مبل خود را تعمیر کنید.  اگر  کار تعمیرات جزئی باشد تعمیر کارهای ما  در همان اداره نیز و یا مبل شما را تعمیر می کنند و آن را مثل روز اول به شما تحویل می دهند.

مبلمان اداری تک نفرهمبل و مبل اداری را چگونه سفارش دهیم

اولین راه سفارش مبل و مبلمان  همان روش قدیمی است شما می توانید به دفتر ما مراجعه کنید و تمام کار ها را مشاهده کنید و لیست قیمت را نیز چک کنید و در آخر سفارش خود را ثبت کنید اما اگر مایل نیستید که وقت ارزشمند خود را در ترافیک هدر دهید و مقدار زیادی هزینه برای رفت و آمد کنید می توانید این کار را به صورت اینترنتی انجام بدهید.  شما می توانید از طریق همین سایت عکس تمام مبل های اداری را مشاهده کنید و قیمت آن ها را نیز در کنار آن ها داشته باشید و کار دکوراسیون شرکت و موسسه ی خود را به همکاران ما بسپارید .

مبلمان اداری هندی علاوه بر این ها شما می توانید از کارشناس های مشورت بگیرید که برای محیط کار شما چه نوع میز و مبلی مناسب است و با نظر کارشناسانه ی آن ها بهترین دکور را داشته باشید پس تعلل را کنار بگذارید و همین حالا با کارشناس های رایا سیستم تماس بگیرید و یا این که از طریق سایت از آن ها مشاوره بگیرید.

مبلمان اداری چستر