طراحی و بازسازی اپارتمان ها

بازسازی بخش های مختلف دکوراسیون اپارتمان میتواند تاثیر شگفت انگیزی رو سازه بزارد . گاهی با تغییرات کوچک مانند رنگ کردن دیوار های خانه و یا خرید مبلمان جدید میتوانیم تاثیر زیادی در دکوراسیون داخل خانه و اپارتمان بزاریم .

بازسازی اپارتمان های کوچک شیوه ای مناسب از نظر اقتصادی مقرون به صرفه جهت کارایی بیشتر و افزایش فضای مورد استفاده در اپارتمان می باشد . برخی از مواقع چیدن و طراحی داخلی ساختمان به طوری است که یک اپارتمان کوچک به طوری است که فضای ان کوچکتر از ان چه است که نشان می دهد اما برخی از طراحی ها به گونه ای است که خونه را از انچه که هست بزرگتر میسازیم .

به عنوان مثال در چیدمان سالن پذیرایی از رنگ های روشن استفاده کنیم و سپس در کنار ان یک کاناپه قرار می دهیم تا پذیرایی ما بزرگتر نشان داده شود ، اما در مقابل میتوان رنگ دیوار ها رو فیروزه ای کنیم و سپس از مبلمان سلطنتی با رنگ ها تیره استفاده کنیم . رنگ های تیره فضا رو کوچک تر می کنند و بهتر است که برای فضا های کوچک از رنگ های روشن تر استفاده کنیم .طراحی و بازسازی اپارتمان ها

 

در طراحی و بازسازی اپارتمان ها رنگ امیزی دیوار ها و سقف اپارتمان ها در ساختمان های کوچک نقش بسیار مهمی دارد و میتوانیم در بازسازی ان اصولی را ایفا کنیم . حال باید با توجه به سلیقه فرد رنگی مناسب برای پوشش دیوار و سقف اپارتمان او انتخاب و اجرا کنیم ، ایرانیان اغلب به دنبال رنگ های سفید هستند چون بسیار رنگ ساده ای است و با همین سادگی میتواند زیبایی بی نظیری به اپارتمان شما ببخشد .

در بازسازی اپارتمان ها قدیمی باید به نور پردازی توجه ویژه ای کرد . بدین منظور میتوانید از نور های مصنوعی بیشتری در فضای داخلی استفاده کنید . همچنین استفاده از فرش های بزرگ نمیتواند گزینه ای مناسب باشد ، پس بهتر است از موکت هایی با رنگ های خنثی و یا از فرش های کوچک تری در کف اپارتمان استفاده شود .

در بخش بعدی بازسازی ما به سراغ اتاق خواب ها میرویم ، در این مرحله شما باید به یک نکته بسیار مهم توجه کنید ، از انجایی که خانه های قدیمی دارای اتاق خواب های بسیار زیادی هستند ، در صورتی که به ان اتاق ها نیاز نداشته باشید میتوانید ان ها را خراب کنید و بخش نشیمن خونه اضافه کنید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *