ساختن اتاق گیمینگ

اگر در خانه تان گیمر دارید و یا خودتان اهل گیم هستید ، احتمالا همیشه دنبال یک سری ایده بودید که بتوانید اتاق گیمینگ خودتون را بسازید ، برای طراحی یک اتاق گیمینگ همه چیز باید با استفاده از تکنولوژی روز باشد و جنبه هنری و زیبایی را رعایت کند .

 

طراحی دکوراسیون گیمینگ

معمولا بسیاری از اتاق های گیمینگ در انها از نور های RGB یا همون نئون استفاده شده است و به همین دلیل است که با سبک دکوراسیون مسکونی متفاوت است و با بقیه قسمت های خانه هماهنگی ندارد .

اما میتوان یک فضای گیمینگی ایجاد کرد که زننده و پر زرق و برق نباشد . اگر شما یک اتاق مخصوص گیم و بازی ندارید بهتر است از این نور ها استفاده نکنید و بهتر است ان را طوری طراحی کنید که برای همه قابل استفاده باشد .

نئون ها به قدری جذاب و ارامش بخش هستند که نه تنها گیمر ها پای بازی میخکوب کند و نگه دارد بلکه غیر گیم هم جذبش بشوند . از طرفی مهم ترین و اصلی ترین وسیله ان میز است که باید بسیار باریک و در عین حال پر کاربرد باشد . و میتوانیم در کف ان از نور پردازی نیز استفاده کنیم . یک طراح ماهر میتواند به بهترین شیوه برای درست کردن ان به شما کمک کند .

این روزها هم اکثر دستگاه های گیمینگ سیاه هستند ، اما رنگ نور های رایانه ای معمولا با رنگ های مختلف مانند RGB رنگارنگ کنید ، با توجه به ترکیب رنگ مشکی و نئونی خیلی بهتر است که در بقیه قسمت های خونه از رنگ های سفید استفاده کنیم .

سعی کنید اتاقتان را به یک فضای دوستانه تبدیل کنید ، با وجود اینکه تمامی وسایل برای فرد گیمر است و فقط اون هست که از ان وسایل استفاده میکند شما میتوانید با استفاده از یک نیمکت یک محیط دوستانه ای را وارد اتاق خود کنید .

شما میتوانیو از پوستر ها و لایت های مورد علاقه خود از شخصیت ها گیمی برای دیوار های اتاق خود استفاده کنید تا جذابیت ویژه ای به اتاق شما بدهد

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *